Spotkanie wigilijne w oddziale przedszkolnym

Pierwszy tegoroczny występ najmłodszych przedszkolaków za nami! Dnia 19 grudnia, trzylatki z grupy „Biedronki” oraz czterolatki z grupy „Motylki”, dały popis swoich scenicznych umiejętności, podczas świątecznych występów.

Przybyli goście podziwiać mogli pierwszy, publiczny występ naszych dzielnych maluszków. Wesołe wierszyki, radosne piosenki i nieśmiałe podrygiwania w rytm muzyki, w wykonaniu najmłodszych przedszkolaków, wywołały lawinę oklasków. Gratulujemy udanego debiutu na scenie;)

Także dla czterolatków był to bardzo ważny występ. Z okazji zbliżających się świąt, „Motylki” przygotowały dla swoich gości uroczyste „Jasełka”. W przepięknych strojach, na tle betlejemskiej szopki, mali aktorzy ukazali uroczą interpretację narodzin Jezuska w ubogiej, betlejemskiej stajence.

Oczywiście nie zabrakło świątecznych życzeń oraz słodkiego co nieco przy wigilijnym stole.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji tego świątecznego spotkania:)

Magdalena Pawelec