Logo szkoły

ul. Południowa 20

Tel: 025 758-22-46

Dzień dziecka

1 czerwca klasy 1a, 2a, 3a i 3b celebrowały swoje święto! Dzień ten rozpoczął się bardzo aktywnie. Pierwsze lekcje dzieci spędziły na hali sportowej, gdzie miały miejsce liczne zawody i konkurencje wymagające od uczestników dużej aktywności.  Nie lada atrakcją okazały się być zajęcia skręcania i modelowania balonów, z których powstawały ciekawe kompozycje. Niesprzyjająca pogoda nie zniechęciła uczniów przed planowanym wyjściem na wspólne zakupy, które wywołały wiele emocji. Okazało się, że nasi uczniowie są Mistrzami Rachunku! Na zakończenie  dnia nastąpił czas na gry planszowe. Uczniowie doskonale sobie radzili, wymieniali się, chętnie uczyli kolegów i koleżanki zasad, które obowiązywały w ich ulubionej grze planszowej, karcianej czy ruchowej.

Oby uśmiechy takie, jak tego dnia zawsze gościły na twarzach naszych uczniów!

Wychowawczynie klas 1-3.