Logo szkoły

ul. Południowa 20

Tel: 025 758-22-46

Magiczne Ogrody

W środę 22 czerwca 2022ruczniowie klas 1-3 wraz z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce do Magicznych Ogrodów koło Janowca w województwie lubelskim. Na miejscu powitały nas Wróżki Służki oraz Krasnoludy, którzy byli naszymi przewodnikami po magicznej krainie. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od odwiedzin Skrzata Kronikarza mieszkającego w starym drzewie. Skrzat opowiedział uczniom historię Magicznych Ogrodów. Następnym etapem naszej wyprawy był zamek Wróżek. Dzieci wędrowały tajemniczymi tunelami i ścieżkami, a na koniec można było zjechać  z mniejszej  lub większej zakręconej zjeżdżalni. W przepięknej scenerii ogrodu utrzymanego w klimacie baśni, mogliśmy podziwiać piękne kwiaty, szumiące wodospady i strumienie oraz wielu zaczarowanych mieszkańców ogrodów. Osadę poruszających się Bulwiaków zwiedzaliśmy kolejką. Atrakcji w Magicznych Ogrodach jest mnóstwo.  Chętne dzieci odwiedziły Mroczysko, gdzie porządku pilnował straszny smok. Pozostałe dzieci w tym czasie odpoczywały w towarzystwie miłych, zielonych Robianek – robaków z kosmosu. Wycieczka do Magicznych Ogrodów okazała się  wspaniałą przygodą..

Wychowawcy klas 1-3