Szkoła Podstawowa

Logo szkoły

im. Kardynała

 

Stefana Wyszyńskiego 

 

Stojadła

 

ul. Południowa 20.

 

05-300 Mińsk Mazowiecki

 

Tel: 025 758-22-46

 

sp.stojadla@minskmazowiecki.pl

 

Stojadła wczoraj i dziś

Stowarzyszenie „Stojadła wczoraj i dziś" oraz Muzeum Wsi w Stojadłach zapraszają na Piknik rodzinny. Wydarzenie, objęte honorowym patronatem Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki, odbędzie się 25 września 2022 w siedzibie Muzeum, przy ulicy Południowej 8 w Stojadłach, w godzinach 14.00-17.00

Piknik będzie połączony z wystawą lokalnych twórców i twórczyń, będzie również możliwość zwiedzenia wystawy stałej, którą stanowią pamiątki związane ze Stojadłami, od wielu lat pieczołowicie zbierane przez założyciela Muzeum – pana Zygmunta Drewicza.

Piknik połączony będzie z konkursem plastyczno – fotograficznym „Stojadła w moich oczach". Konkurs ma formułę otwartą, może w nim wziąć udział każdy – bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie pracy – fotografii lub pracy plastycznej wykonanej w dowolnej technice – przedstawiającej wybrane przez uczestnika miejsce w Stojadłach. Prace, do dnia 20 września 2022, przyjmuje Biblioteka Publiczna Gminy Mińsk Mazowiecki z siedzibą w Stojadłach, ul. Południowa 20. Czekają nagrody rzeczowe. Ogłoszenie wyników konkursu będzie miało miejsce o godzinie 16.00 w dniu pikniku.

Na wszystkich gości czekać będzie drobny poczęstunek, a na najmłodszych – animacje.

Zapraszamy!