Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w „Muchomorach”

W tym roku uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w grupie „Muchomory”, odbyła się w niedzielę 4 czerwca 2017r. przed Piknikiem Rodzinnym. Dzieci z dużym zaangażowaniem prezentowały swoje talenty, śpiewały piosenki oraz recytowały wiersze tematycznie związane z obchodzonym świętem. Wszystko dla swoich rodziców. Na koniec przedszkolaki wręczyły rodzicom własnoręcznie zrobione upominki, które podczas występu miały na sobie.  Mamy otrzymały piękne piankowe naszyjniki kwiaty, a tatusiowie papierowe krawaty, bogato zdobione kwiatami.  Po zdobieniu wspólnego, pamiątkowego zdjęcia wszyscy udali się na piknik. Uroczystość przebiegła w ciepłej i miłej atmosferze i na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.

Barbara Raczko