Wieczór filmowy

Grupa Smerfy oraz Tygryski wybrała się do sali kinowej. Nie była to jednak wycieczki autokarowa lecz odwiedziny w sali 17. Sala ta przyciemniona materiałami oraz wyposażona w ogromny na całą ścianę ekran niczym nie różniła się od prawdziwej sali kinowej.

Posiadała jednak dodatkowe pozytywne cechy między innymi oprócz miejsc siedzących, jak w zwykłym kinie tutaj można było również liczyć na miejsca leżące. Dzieci również były przygotowane. Każde z nich przyniosło ze sobą różnego rodzaju przekąski. Obejrzeliśmy razem 2 filmy. Pierwszy był kontynuacją znanej wszystkim kreskówki, drugi natomiast to film przyrodniczy w wersji animowanej, dla dzieci.

W przerwie między seansami oraz już po zakończeniu oglądania dzieci skorzystały z sąsiedztwa sali gimnastycznej. Zorganizowano tam różnego rodzaju wyścigi i rzuty do celu. Niektórzy próbowali również swoich sił podczas gry w piłkę nożną i siatkówkę. Dzieci zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do swoich domów.

Emilia Rudnicka