WYCIECZKA „ZERÓWEK”

Obchody Dnia Dziecka dla dzieci z grup „0”a i „0”b w tym roku rozpoczęły się już 25 maja. Uczniowie, wraz ze swoimi paniami: Moniką Komudą, Beatą Zawadką i Elżbietą Leszczyńską, tego dnia pojechały na wycieczkę
do gospodarstwa agroturystycznego „ Na końcu wsi” w Brzozówce. Atrakcji było
co niemiara! Oprócz krótkiego treningu właściwej emisji głosu podczas śpiewu, wyścigów w słomianym labiryncie czy przejażdżki „letnimi” saniami ciągniętymi przez traktor, dzieci miały okazję spróbować swoich sił w dojeniu krowy, malowaniu na szkle i szukaniu skarbu z mapą. A gdy puste brzuchy dawały o sobie głośno znać, mogliśmy poczęstować się pyszną kiełbaską z ogniska. Niezwykłe zainteresowanie wzbudził również swoimi opowieściami pan pszczelarz. Trochę zmęczeni, ale nasyceni świeżym powietrzem i wrażeniami oraz z pięknymi malowidłami na szkle wróciliśmy do szkoły. Z całą pewnością ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Opracowała: Monika Komuda