Logo szkoły

Tel: 025 758-22-46

sp.stojadla@minskmazowiecki.pl

Wycieczka klas 2 i 3 do Torunia

Z okazji Dnia Dziecka nasza Pani dla całej naszej klasy zorganizowała dwudniową wycieczkę do Torunia. Czekało tam na nas bardzo dużo atrakcji. Mi najbardziej podobał się multimedialny Park Fontann na który poszliśmy wszyscy przed wieczorem. Fontanny były przepiękne, podświetlone a woda z nich unosiła się w rytm muzyki.

Wyglądało to tak, jakby każdą z nich dyrygował dyrygent jak w prawdziwej orkiestrze. Ten widok zrobił na mnie duże wrażenie. A ponieważ było bardzo gorąco mogliśmy trochę ochłodzić się opadającymi kroplami wody.

Wycieczka do Torunia bardzo mi się podobała i będę każdemu polecał wypoczynek właśnie tam.

Mikołaj Czyż, kl. II

Sprawozdanie z wycieczki

W dniach trzeci i czwarty czerwca pojechałam na wycieczkę do Torunia. Zobaczyłam tam dużo ciekawych rzeczy, na przykład: w Planetarium widziałam piękne gwiazdy i oglądałam film pt. „Cudowna podróż”. Zwidzieliśmy Stare Miasto i kupowaliśmy pamiątki. Wieczorem poszliśmy zobaczyć kolorowe fontanny. Drugiego dnia byliśmy w Piernikowej Chacie, tam mogliśmy upiec własny piernik. Wycieczka była fajna i interesująca.

Paulina Chłopik. kl. II