Dzień Mamy i Taty w grupie „Biedronki”

W kalendarzu przedszkolaka, jest wiele ważnych świąt, o których nie wypada zapomnieć. Z pewnością żaden przedszkolak, nie może zapomnieć o Dniu Mamy i Dniu Taty. W grupie „Biedronki”, świętowaliśmy z naszymi kochanymi rodzicami dnia 18 czerwca. Z okazji Dnia Mamy i Taty, najmłodsze przedszkolaki przygotowały dla swoich najbliższych bogaty program artystyczny. Były wiersze, piosenki oraz wesołe pląsy przy muzyce. Jako prezent, każdy rodzic otrzymał piękny, kolorowy kwiatuszek, wykonany przez swoją pociechę.

Jak się okazało, talenty plastyczne, nasi milusińscy odziedziczyli po swoich rodzicach. Przekonać się o tym mogliśmy tuż po części artystycznej. Tego dnia w naszej grupie odbyły się warsztaty plastyczne, którym przewodziła mama Majeczki. Nasi goście wraz ze swoimi pociechami zasiedli do przedszkolnych stoliczków, aby wspólnie wykonać kolorowe girlandy. Zabawa podczas pracy była przednia a powstałe dzieła imponujące. Zwieńczeniem naszej uroczystości był słodki poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za wspólnie spędzony rok. I do zobaczenia po wakacjach:)

Magdalena Pawelec