Do wiosny

Jeśli komuś brakuje pomysłu na dzisiejszy wieczór, propozycja jest następująca: rodzinne szukanie wiosny. Nie trzeba wychodzić z domu, wystarczy zaopatrzyć się w kubek ciepłej herbaty, kostkę do gry oraz planszę, którą można pobrać ze strony:

Oczywiście przewidziana jest też nagroda. Najwięcej korzyści ze wspólnej rozgrywki, będą miały Wasze pociechy. Gry planszowe ćwiczą koncentrację uwagi, uczą współpracy jak i rywalizacji, wspomagają rozwój intelektualny dziecka. Uczą przez zabawę i zacieśniają więzi międzyludzkie. Uczą wygrywania, ale też – znacznie trudniejszej – sztuki przegrywania.

Jest też nagroda dla Rodziców. Każdy gracz, ma zagwarantowaną dobrą zabawę, mnóstwo uśmiechu oraz radość ze wspólnie spędzonych chwil. Chyba lepszej nagrody nie potrzeba:)

Jeśli kogoś skusiła wizja tak spędzonego wieczoru, nie czekajcie! Wydrukujcie wiosenną grę i razem stawcie jej czoła:)

Powodzenia!

Magdalena Pawelec