„Wakacje!”

„Wakacje!” pod takim hasłem przebiegało uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2014/2015 w najmłodszych grupach przedszkolnych w Zespole Szkół w Stojadłach dn. 26.06.2015 r. Rodzice mieli okazję oglądać swoje pociechy podczas występów, które przygotowały dzieci pod kierunkiem swoich pań. Oddział  „Krasnale” pod kierunkiem pani Moniki Tejchman  prezentował inscenizację pt. „Podróż Krasnoludków” oraz wiersze i piosenki związane z tematyką wakacyjną. Na zakończenie dzieci zaprezentowały piękny Taniec węgierski z chustami. Grupa „Zuchów” pod okiem pani Magdaleny Pawelec opowiedziała wszystkim jak minął cały rok z prześledzeniem każdego miesiąca. Nie zabrakło pięknych piosenek i rymowanek oraz tańców. Były także dyplomy i słodki prezenty dla każdego przedszkolaka.

Po zakończeniu występów głos zabrała pani dyrektor  Anna Przybysz dziękując dzieciom za występy i ich rodzicom za cały rok współpracy z przedszkolem, najbardziej zaangażowani rodzice otrzymali dyplomy.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE J

ŻYCZYMY PRZEDSZKOLAKOM WSPANIAŁYCH I UDANYCH WAKACJI!!!

Opracowała: Monika Tejchman