Zakończenie roku w gr. „Smerfy”

Aż trudno uwierzyć ale kolejny rok szkolny dobiegł końca. Dnia 21 czerwca dzieci z gr. „Smerfy” żegnały przedszkole. Większość dzieci po wakacjach wróci do swojej grupy i kolegów, jednak z niektórymi żegnaliśmy się bezpowrotnie.

Swój ostatni w tym roku występ pięciolatki rozpoczęły od powitania zebranych gości a następnie szczegółowo opowiedziały o tym co się działo grupie w ciągu całego mijającego roku szkolnego. Każdy miesiąc w przedszkolu przynosił ciekawe i niezapomniane wydarzenia – wyjazdy, uroczystości, niezwykli goście – i o tym właśnie opowiadały dziecięce wierszyki. W dalszej części starszaki życzyły sobie oraz kolegom udanych, miło i beztrosko spędzonych wakacji oraz przedstawiły szereg „wakacyjnych rad”. Podczas występu nie zabrakło oczywiście wesoły, wakacyjnych piosenek. „Smerfy” zatańczyły także dwa tańce: Taniec Robinsonów oraz Specknerin taniec w kole z chustą animacyjną.

Po części artystycznej nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów oraz podziękowań. Jeszcze raz gratulujemy naszym pięciolatkom ukończenia roku szkolnego. Rodzicom zaś, raz jeszcze gorąco i serdecznie dziękujemy za pomoc, wsparcie i zaangażowanie. Wszystkim naszym przedszkolakom oraz ich bliskim życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Magdalena Pawelec