Strona główna: Szkoła Podstawowa
im. Kardynała
Stefana Wyszyńskiego
Stojadła
ul. Południowa 20.
05-300 Mińsk Mazowiecki
Tel: 025 758-22-46
sp.stojadla@minskmazowiecki.pl
Jesteś tutaj:
2016-09-21
Szymon Kozłowski wyróżnienie w Archidiecezjalnym Konkursie Biblijno-Plastycznym
Amelia Rymanowska I m. w XIII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki i Poezji Obcojęzycznej
Wyróżnienie dla klasy I i jej wychowawcy w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym "Planeta Energii".
Amelia Rymanowska II m. w XII Gminnym Festiwalu Piosenki i Poezji Obcojęzycznej
Bartosz Bajek udział w rejonowym etapie konkursu Policjanci są wśród nas
Bartosz Mirosz udział w rejonowym etapie konkursu Policjanci są wśród nas
Rafał Sarna udział w rejonowym etapie konkursu Policjanci są wśród nas
Julian Ługowski III m. w X Powiatowym Konkursie Wiedzy
Agata Tkaczyk udział w X Powiatowym Konkursie Wiedzy
Klaudia Karpińska 3. miejsce w eliminacjach powiatowych Warszawska Syrenka
Klaudia Karpińska I miejsce w 40. konkursie recytatorskim „WARSZAWSKA SYRENKA”
Klaudia Karpińska III m. w VIII Powiatowym Konkursie Matematyczno-Artystycznym
Weronika Sarna IV m. w VIII Powiatowym Konkursie Matematyczno-Artystycznym
Marta Kesler II m. w Gminnym Konkursie Recytatorskim
Amelia Komuda III m. w II Gminnym Konkursie Recytatorskim
Amelia Rymanowska II m. w XXII Konkursie Piosenki Obcojezycznej
Rafał Sarna II m. w Gminnym Konkursie Fotograficznym ,,Miejcie nadzieję"
Weronika Sarna II m. w Gminnym Konkursie Fotograficznym ,,Miejcie nadzieję"
Eryk Zakrzewski I m. w Gminnym Konkursie Profilaktycznym.
Zuzanna Ruta I m. w Gminnym Konkursie Profilaktycznym.
Agata Tkaczyk I m. w Gminnym Konkursie Profilaktycznym.
Julia Piotrowska III m. w Gminnym Konkursie Profilaktycznym.
Wiktoria Olendzka III m. w Gminnym Konkursie Profilaktycznym.
Unihokej chłopcy
I m. w unihokeju
Unihokej dziewczeta
II m. w unihokeju
Im. w VI Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Weronka Karkowska, Oliwia Anusz, Dawid Komuda
Nagroda specjalna Kolorowe Nutki
Wyróżnienie dla Kolorowych Nutek w kategorii klas I-III
Nagroda II stopnia dla SKO przy szkole w Stojadłach w ogólnopolskim konkursie "SKO - blog miesiąca: listopad"
Rafał Sarna udział w konkursie ekologicznym
Śpiewające Orły- kwartet z klasy III a Anusz Oliwia, Weronika Karkowska, Dawid Komuda, Pola Kowalczyk
Agnieszka Dębała udział w Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym
Rafał Sarna udział w Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym.
SKO przy szkole w Stojadłach zajęło III miejsce w powiatowym konkursie "Iskry Miłosierdzia", zorganizowanym z okazji Dnia Papieskiego.
Klaudia Karpińska III m. w wojewódzkim konkursie fotograficznym ,,Leśne inspiracje"
P. Sylwia Majszyk przgotowanie uczniów do udziału w X Powiatowym Konkursie Wiedzy
Certyfikat uczestnictwa w programie ,,Zielona Stopa Filantropa"