Dla 5- latków

Witajcie dzieci : Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!!!
Na pewno nie raz widziałyście kalendarz. Są kalendarze wiszące , kolorowe, są też mniejsze stojące np. na biurku. W kalendarzu ,zawsze jedna data, w każdym tygodniu, jest zaznaczona kolorem czerwonym. Wiecie co to za dzień? Oczywiście niedziela. Ale w tym tygodniu mamy wyjątek - dwie daty są koloru czerwonego, czy to znaczy, że,pan drukarz się pomylił, albo mamy dwie niedziele? No nie!!! W czwartek 11 czerwca jest wielkie Święto - Boże Ciało. Poproście Rodziców o włączenie na YouTube (najwcześniej o godz. 11.00) krótkiego filmiku dla dzieci pt:"Boże Ciało - katecheza biblijna dla dzieci".
Mam nadzieję, że po obejrzeniu więcej będziecie wiedzieli o tym ważnym święcie. A może spotkamy się w czwartek na procesji w kościele św. Antoniego? Zapraszam!!!
Pozdrawiam Was serdecznie, życząc radosnego świętowania. Z Panem Bogiem!!!