Profesjonalna zabawa karnawałowa.

22 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Można ją krótko opisać mianem profesjonalnej. Dlaczego?

Oprawę muzyczno – wizualną zapewnił profesjonalista, który nie tylko wypełniał salę tanecznymi hitami, ale również stwarzał nastrój poprzez wizualizacje laserowe i odpowiednie oświetlenie.

Profesjonalni byli także uczniowie, którzy swoimi strojami odwoływali się do służby zdrowia, mocy piekielnych i innych stworów, dla starszego pokolenia zupełnie nierozpoznawalnych.

Profesjonalna była również sama zabawa. Taneczne popisy uczestników napełniały zazdrością i zawstydzeniem, sądząc po niepewnych minach osób siedzących pod ścianami. Co wytrwali oddech mogli zaczerpnąć dopiero podczas konkursów karaoke czy wyborów króla i królowej balu. Pomocne okazały się także słodkie posiłki, które uczniowie przynieśli na zabawę, a profesjonalnie (a jakże!) podały je mamy.

Profesjonalne porządki zakończyły ten iście szalony wieczór po godzinie 21. Krótko mówiąc (pisząc): nie sposób taką zabawę profesjonalnie opisać.

opracował Maciej Samulik