Przedszkolaki w Wesołej Planecie

Jak już coroczną tradycją się stało, z okazji Mikołajek, dzięki rodzicom naszych pociech został zorganizowany wyjazd do Centrum Zabaw dla Dzieci.

Dnia 7XII2011 grupy przedszkolne - „Krasnale”, „Zuchy” i dwie kl. ”O” wraz z nauczycielkami i chętnymi mamami wybrały się do „Wesołej Planety” w Mińsku Mazowieckim.

Już na samym wejściu, powitały nas panie, zapraszając do wspaniałej zabawy.

Przedszkolaki miały możliwość pozjeżdżać na kosmicznych zjeżdżalniach wpadając wprost do basenu wypełnionego kolorowymi piłeczkami, pokonywać gwiezdne tunele, linowe wiszące mostki oraz dwupoziomowe labirynty. Niepowtarzalną atrakcją była olbrzymia trampolina, a dla chłopców szczególnie możliwość strzelania z pneumatycznych armatek na piłki.

Młodsze dzieci miały możliwość pobawić się w kąciku malucha z bujakami, jeździdełkami, domkiem, lustrami śmiechu i miękkimi poduchami.

Niestety, co dobre szybko się kończy, i tak godzinny pobyt dobiegł końca. Bajkowy wystrój sali oraz miła atmosfera sprawiły, że czas spędzony w Wesołej Planecie na długo pozostanie w naszej pamięci.

Opracowała: Anna Wojciechowska