Szkoła Podstawowa

Rok szkolny 2008/2009

Maj 2009

Maj w Zespole Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego upłynął pod znakiem wzmożonej ze względu na zbliżający się koniec roku szkolnego pracy, jak też wielu imprez, konkursów spotkań łączących przyjemne z pożytecznym czyli - zabawę z nauką.

II Gminny Turniej Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego

Dnia 7 maja w budynku Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stojadłach spotkały się drużyny gimnazjów Gminy Mińsk Mazowiecki.

Bajkowe kucharzenie

Wszyscy wiemy, jak trudno jest namówić niektóre dzieci do jedzenia. Wiemy także, że ogromne znaczenie ma dla nas wszystkich sposób podania potraw i ich wygląd.

Nauczycielki grup przedszkolnych postanowiły włączyć do przygotowania podwieczorku zarówno rodziców czy dziadków naszych...

Nasz finalista w VII Powiatowym Konkursie Matematycznym

Dnia 25 kwietnia 2009 roku odbył się w Szkole Podstawowej Nr 6 w Mińsku Mazowieckim drugi etap VII Powiatowego Konkursu Matematycznego dla szkół podstawowych. Uczniowie z klas IV – VI otrzymali do rozwiązania, w ciągu 60 minut, pięć zadań o różnym stopniu trudności. Uczeń naszej...

Powitanie wiosny w grupach przedszkolnych

Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością wyczekiwaliśmy pierwszych oznak wiosny. Jednakże w życiu przedszkolaka wiosna to nie tylko pożegnanie czapek i szalików, ale przede wszystkim czas wytężonej pracy.

Dwa tygodnie przed nadejściem wiosny - tej kalendarzowej - w...