Szkoła Podstawowa

Rok szkolny 2019/2020

Karnawałowa sesja zdjęciowa

Choć bal karnawałowy już dawno za nami, przedszkolaki nie mogą o nim zapomnieć. Baśniowe kreacje, wesołe pląsy i radosne konkursy, zrobiły na maluchach duże wrażenie. W rozmowach, rysunkach czy bliżej nie określonych planach na przyszłość, wciąż pojawia się motyw tanecznej...

Zabawa karnawałowa w klasach 0-3

Zabawa karnawałowa to pełna wrażeń chwila, na którą z utęsknieniem czeka prawie każdy uczeń. Ten magiczny dzień dla uczniów naszej szkoły odbył się 31 stycznia.

Warsztaty projektowe w grupie 0a

 
 
Uczniowie z grupy 0a nietypowo obchodzili Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Były wprawdzie zaproszenia i laurki, ale zamiast występu przygotowaliśmy warsztaty na temat zapobiegania zmianom klimatycznym. Uczniowie wiedzieli już wcześniej jakie działania człowieka źle wpływają na...

Dla Babci i Dziadka ,,Rzepkę” wystawiamy

 

W poniedziałek 27 stycznia 2020 roku w godzinach popołudniowych  w grupie 5-latków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Początek uświetniło oficjalne powitanie grona przybyłych licznie seniorów.

Następnie przedszkolaki pod kierunkiem p.Grażyny Cejmanowskiej...

Spotkanie wigilijne w oddziale przedszkolnym

Pierwszy tegoroczny występ najmłodszych przedszkolaków za nami! Dnia 19 grudnia, trzylatki z grupy „Biedronki” oraz czterolatki z grupy „Motylki”, dały popis swoich scenicznych umiejętności, podczas świątecznych występów.