Szkoła Podstawowa

Dyżury nauczycieli

 

 

 

Styczeń 2020

Luty ►

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

N

 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

15.30 – 17.30 – Alina Szydłowska

8

 

9

17.00 – 19.00 – Ewa Przybysz-Gardyza

17.00 – 19.00 – Tomasz Gmiter, s. 116

16.00 – 18.00 – Katarzyna Milewska

16.00 – 18.00 – Majszyk Sylwia

17.00 – 19.00 – Grażyna Cejmanowska

17.00 – 19.00 – Aleksandra Kraszewska

17.00 -19.00 – Magda Pawelec

17.00 – 19.00 – Anna Wojciechowska

17.00 – 19.00 – Monika Tejchman

17.00 – 19.00 –Anna Kopka

10

 

11

 

12

 

13

15.00 – 17.00 – Elżbieta Mroczek

18.00 – 20.00 – Dariusz Zwierz (sala gimnastyczna)

14

 

15

14.30 – 16.30 – Bednarczyk Karine, s. 101

 

16

15.30 – 17.30 - Monika Komuda, s. 46 – gabinet

15.30 – 17.30 – Elżbieta Leszczyńska, s. 17

16.00 – 18.00 – Małgorzata Wisiecka, s. 106

16.00 – 18.00 – Katarzyna Malka

17

15:30 - 17:30 Emilia Wronowska

16.00 – 18.00 – Agata Słodownik, s. 116

17.00 – 19.00 – Katarzyna Sarna, s. 103

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

15.30 – 17.30 – Beata Zawadka

15.30 – 17.30 – Emilia Barankiewicz

15.30 – 17.30 – Justyna Kowynia-Rymanowska

16.00 – 18.00 – Urszula Buczek

15.00 – 17.00 – Barbara Raczko

17.00 – 19.00 – Joanna Urbańska

 

24

 

25

 

26

 

27

 

28

 

29

 

30

16.00 – 18.00 – Marcin Kruk

 

31

 

 

 

 

 

 

◄ Styczeń

Luty 2020

Marzec ►

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

N

 

 

 

 

 

1

 

2

 

3

15.00 – 17.00 – Elżbieta Mroczek

18.00 – 20.00 – Dariusz Zwierz (sala gimnastyczna)

4

15.30 – 17.30 – Alina Szydłowska

17.00 – 19.00 – Grażyna Cejmanowska

17.00 – 19.00 – Aleksandra Kraszewska

17.00 -19.00 – Magda Pawelec

17.00 – 19.00 – Anna Wojciechowska

17.00 – 19.00 – Monika Tejchman

 

5

14.30 – 16.30 – Bednarczyk Karine, s. 101

 

6

17.00 – 19.00 – Katarzyna Sarna, s. 103

16.00 – 18.00 – Katarzyna Milewska

17.00 – 19.00 – Ewa Przybysz-Gardyza

17.00 – 19.00 – Tomasz Gmiter, s. 116

16.00 – 18.00 – Majszyk Sylwia

15.30 – 17.30 – Beata Zawadka

15.30 – 17.30 – Emilia Barankiewicz

15.30 – 17.30 – Justyna Kowynia-Rymanowska

15.30 – 17.30 - Monika Komuda, s. 46 – gabinet

15.30 – 17.30 – Elżbieta Leszczyńska, s. 111

16.00 – 18.00 – Małgorzata Wisiecka, s. 106

15.00 – 17.00 - Barbara Raczko

17.00 – 19.00 –Anna Kopka

7

16.00 – 18.00 – Agata Słodownik, s. 116

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

16.00 – 18.00 – Marcin Kruk

17.00 – 19.00 – Urszula Buczek

17.00 – 19.00 – Joanna Urbańska

16.00 – 18.00 – Katarzyna Malka

28

  15:30 - 17:30 Emilia Wronowska

29

 

 

 

 

 

◄ Luty

Marzec 2020

Kwiecień ►

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

N

 

 

 

 

 

 

1

 

2

15.00 – 17.00 – Elżbieta Mroczek

18.00 – 20.00 – Dariusz Zwierz (sala gimnastyczna)

3

15.30 – 17.30 – Alina Szydłowska

17.00 – 19.00 – Grażyna Cejmanowska

17.00 – 19.00 – Aleksandra Kraszewska

17.00 -19.00 – Magda Pawelec

17.00 – 19.00 – Anna Wojciechowska

17.00 – 19.00 – Monika Tejchman

4

 

5

16.00 – 18.00 – Katarzyna Milewska

17.00 – 19.00 – Ewa Przybysz-Gardyza

17.00 – 19.00 – Tomasz Gmiter, s. 116

16.00 – 18.00 – Majszyk Sylwia

16.00 – 18.00 – Małgorzata Wisiecka, s. 106

17.00 – 19.00 –Anna Kopka

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

14.30 – 16.30 – Bednarczyk Karine, s. 101

 

12

15.30 – 17.30 – Elżbieta Leszczyńska, s. 111

17.00 – 19.00 - Barbara Raczko

 

13

17.00 – 19.00 – Katarzyna Sarna, s. 103

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

16.00 – 18.00 – Katarzyna Malka

20

16.00 – 18.00 – Agata Słodownik, s. 116

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

15.30 – 17.30 – Beata Zawadka

15.30 – 17.30 – Emilia Barankiewicz

15.30 – 17.30 – Justyna Kowynia-Rymanowska

15.30 – 17.30 - Monika Komuda, s. 46 – gabinet

16.00 – 18.00 – Marcin Kruk

17.00 – 19.00 – Urszula Buczek

17.00 – 19.00 – Joanna Urbańska

27

 

28

 

29

 

30

 

31

 

 

 

 

 

◄ Marzec

Kwiecień 2020

Maj ►

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

N

 

 

1

 

2

15.30 – 17.30 – Elżbieta Leszczyńska, s. 111

16.00 – 18.00 – Katarzyna Milewska

17.00 – 19.00 – Ewa Przybysz-Gardyza

17.00 – 19.00 – Tomasz Gmiter, s. 116

16.00 – 18.00 – Majszyk Sylwia

16.00 – 18.00 – Małgorzata Wisiecka, s. 106

17.00 – 19.00 –Anna Kopka

17.00 – 19.00 – Grażyna Cejmanowska

17.00 -19.00 – Magda Pawelec

17.00 – 19.00 – Anna Wojciechowska

17.00 – 19.00 – Monika Tejchman

 

3

 

4

 

5

 

6

15.00 – 17.00 – Elżbieta Mroczek

18.00 – 20.00 – Dariusz Zwierz (sala gimnastyczna)

7

15.30 – 17.30 – Alina Szydłowska

8

14.30 – 16.30 – Bednarczyk Karine, s. 101

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

17.00 – 19.00 - Barbara Raczko

16.00 – 18.00 – Katarzyna Malka

17

16.00 – 18.00 – Agata Słodownik, s. 116

17.00 – 19.00 – Katarzyna Sarna, s. 103

17.00 – 19.00 – Aleksandra Kraszewska

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

28

 

29

 

30

15.30 – 17.30 – Beata Zawadka

15.30 – 17.30 – Emilia Barankiewicz

15.30 – 17.30 – Justyna Kowynia-Rymanowska

15.30 – 17.30 - Monika Komuda, s. 46 – gabinet

16.00 – 18.00 – Marcin Kruk

17.00 – 19.00 – Urszula Buczek

17.00 – 19.00 – Joanna Urbańska

 

 

 

 

◄ Kwiecień

Maj 2020

Czerwiec ►

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

N

 

 

 

 

1

 

2

 

3

 

4

15.00 – 17.00 – Elżbieta Mroczek

18.00 – 20.00 – Dariusz Zwierz (sala gimnastyczna)

5

15.30 – 17.30 – Alina Szydłowska

6

 

7

16.00 – 18.00 – Katarzyna Milewska

17.00 – 19.00 – Ewa Przybysz-Gardyza

17.00 – 19.00 – Tomasz Gmiter, s. 116

16.00 – 18.00 – Małgorzata Wisiecka, s. 106

17.00 – 19.00 –Anna Kopka

8

17.00 – 19.00 – Katarzyna Sarna, s. 103

9

 

10

 

11

 

12

17.00 – 19.00 – Grażyna Cejmanowska

17.00 – 19.00 – Aleksandra Kraszewska

17.00 -19.00 – Magda Pawelec

17.00 – 19.00 – Anna Wojciechowska

17.00 – 19.00 – Monika Tejchman

13

14.30 – 16.30 – Bednarczyk Karine, s. 101

 

14

15.30 – 17.30 – Elżbieta Leszczyńska, s. 111

16.00 – 18.00 – Majszyk Sylwia

17.00 – 19.00 - Barbara Raczko

 

15

16.00 – 18.00 – Agata Słodownik, s. 116

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

15.30 – 17.30 - Monika Komuda, s. 46 – gabinet

16.00 – 18.00 – Katarzyna Malka

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

28

15.30 – 17.30 – Beata Zawadka

15.30 – 17.30 – Emilia Barankiewicz

15.30 – 17.30 – Justyna Kowynia-Rymanowska

16.00 – 18.00 – Marcin Kruk

17.00 – 19.00 – Urszula Buczek

17.00 – 19.00 – Joanna Urbańska

29

 

30

 

31

 

 

 

 

◄ Maj

Czerwiec 2020

Lipiec ►

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

So

N

1

15.00 – 17.00 – Elżbieta Mroczek

18.00 – 20.00 – Dariusz Zwierz (sala gimnastyczna)

2

15.30 – 17.30 – Alina Szydłowska

3

 

4

16.00 – 18.00 – Katarzyna Milewska

17.00 – 19.00 – Ewa Przybysz-Gardyza

17.00 – 19.00 – Tomasz Gmiter, s. 116

16.00 – 18.00 – Majszyk Sylwia

15.30 – 17.30 – Beata Zawadka

15.30 – 17.30 – Emilia Barankiewicz

15.30 – 17.30 – Justyna Kowynia-Rymanowska

16.00 – 18.00 – Małgorzata Wisiecka, s. 106

16.00 – 18.00 – Marcin Kruk

17.00 – 19.00 – Urszula Buczek

17.00 – 19.00 – Joanna Urbańska

16.00 – 18.00 – Katarzyna Malka

17.00 – 19.00 –Anna Kopka

5

16.00 – 18.00 – Agata Słodownik, s. 116

17.00 – 19.00 – Katarzyna Sarna, s. 103

6

 

7

 

8

 

9

 

10

14.30 – 16.30 – Bednarczyk Karine, s. 101

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

17.00 – 19.00 – Grażyna Cejmanowska

17.00 – 19.00 – Aleksandra Kraszewska

17.00 -19.00 – Magda Pawelec

17.00 – 19.00 – Anna Wojciechowska

17.00 – 19.00 – Monika Tejchman

 

17

 

18

15.30 – 17.30 - Monika Komuda, s. 46 – gabinet

17.00 – 19.00 - Barbara Raczko

15.30 – 17.30 – Elżbieta Leszczyńska, s. 111

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

28